48. skautský oddíl Ostrava

Z 48wiki
Přejít na: navigace, hledání


Informace k bourání

Bourání proběhne v sobotu 20.8. Zbourat tábor není žádná sranda, proto kdo může přiložit pomocnou ruku, ten je vítán! Pokud můžete jet, kontaktujte prosím Mahoniho (775098513). Přesné informace o odjezdu boudou doplněny v příštím týdnu. Akce je na celý den s možností přespání na ostrově, protože budeme končit až v pozdních večerních hodinách. Doprava bude auty, nějak se poskládáme, abychom se všichni vlezli.Nový bankovní účet

  • Máme nový střediskový bankovní účet (101 994 6802/6100), v případě že budete posílat platbu, nepoužívejte starou šablonu, ale použijte naše nové údaje. Jednotlivé oddíly mají svá čísla účtu. V brzké době na jejich stránkách. Proto pokud budete posílat platbu za člena daného oddílu, posílejte je na číslo účtu daného oddílu. - za středisko Mahoni
  • V naší kronice přibyly nové příspěvky z říjnových akcí. Na začátku měsíce jsme se i přes nepřízeň počasí vydali na cyklovyjížďku v okolí Ostravy. Hned týden poté nás navštívil Sano s jehož pomocí jsme získali další potřebný artefakt do celoroční hry a společně zdolaly i vrchol Lysé hory. Měsíc jsme zakončili na podzimním táboře v Jindříchově na základně Nejdek, kde o zážitky zejména nočních her a soutěží nebyla nouze. Nahlídněte do naší kroniky a přečtěte si mnohem více :-)
  • S novým oddílovým rokem přichází i čas na nové zážitky. Podívejte se a přečtěte si, co jsme už společně od září zažily, jak se nám podařilo zahájit celoroční etapovou hru a jak se nám celkově dařilo. Další příspěvky budou samozřejmě následovat, takže se už teď můžete těšit na kroniku z Cyklovyjížďky a nebo třeba Oddílovky a výstupu na Lysou horu. Koukněte se do naší kroniky a přečtěte si více :-)
Naborovy letak2013.jpg


Pokud se chcete podílet na vytváření těchto stránek a to jak v chatu, editacemi a tvorbou článků, případně chcete administrátorská právakontaktujte administrátory proo přidělení práv: Žádosti o přidělení práv posílejte na: dusan.janus@gmail.com, mmensik@gmail.com.