Pro hosty

Z 48wiki
Přejít na: navigace, hledání
Berušky

Dobrý den,

na našich stránkách můžete najít mnoho informací, jen vědět, kde hledat. A s tím Vám pomůže tento článek. Stručně Vás seznámí s naším střediskem i s tímto webem.

Naše skautské středisko slučuje 6 oddílů rozdělených podle věku nebo místa působení. Do vlčat chodí kluci 1. stupně ZŠ, dívčí oddíl slučuje mladší dívky (Berušky - 1. stupeň ZŠ) i starší dívky (2. stupeň a výše). Chlapecký oddíl sdružuje kluky zhruba od 5. třídy. Do roverů může chodit každý starší 15 let. Tyto oddíly mají společnou klubovnu ve Výškovicích na Husarově ulici. 49. oddíl působí v Hrabůvce a chodí do něj jakékoliv děti bez ohledu na věk či pohlaví. Aktuální informace těchto oddílů najdete v bloku "Zpravodaj" vlevo kliknutím na název konkrétního oddílu.

Na našich stránkách si můžete prohlédnout také fotky z akcí. Zejména zde je patrné, že oddíly nežijí odděleně, ale naopak velmi úzce spolupracují. Fotky najdete krom odkazu v tomto textu opět vlevo v horním bloku "Navigace".

O některých již proběhlých akcích si můžete počíst také v sekci Kronika pod hned fotkami.

V aktualitách najdete nejen ty námi pořádané, ale také jiné akce, jako jsou pozvánky na vyjímečné události, kurzy, přednášky, mezioddílových soutěží nebo srazů, které se mohou týkat členů nebo i veřejnosti.

I kulturou se zabýváme

Sekce Vzkazy je určená pro registrované uživatele a slouží k předávání informací, sdělování důležitých i bezvýznamných věcí, ke sdílení radosti či strastí, zkrátka je pro nás.

Pokud Vás naše stránky zaujaly a chcete nás vidět "naživo", není nic snazšího, než se přijít podívat do klubovny. Vyberte si den, kdy tam najdete ty, co Vás zajímají, a vyrazit. Můžete se předem ohlásit či nás překvapit. Adresu i kontakty na vedoucí najdete v sekci Kontakty. Rádi Vás uvítáme.