Osmačtyřicítka Ostrava

Tábor 2018

LETNÍ TÁBOR

Informace

Veškeré potřebné informace k táboru naleznete v táborovém informátoru níže, prosím pečlivě si jej pročtěte. Pokud byste měli jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Prosíme o dodržení termínů odevzdání plateb a přihlášek. Děkujeme.

Dokumenty: Táborový informátor, Bezinfekčnost, Přihláška, lékařské potvrzení, Zdravotní dotazník, Seznam věcí

  1. přihláška + potvrzení lékaře + zdravotní dotazník + kopie očkovacího průkazu (jen pohromadě, nenoste zvlášť) se odevzdávají do konce května vedoucím oddílu. Nezapomeňte prosím podpis rodičů na obou stranách.
  2. průkaz pojištěnce (stačí kopie) a potvrzení o bezinfekčnosti se odevzdává při odjezdu na tábor.

Téma tábora

Téma tábora jsou Indiáni, tudíž abychom měli co nejvíce indiánskou atmosféru, budeme mít s sebou indiánské kostýmy. Vzhled kostýmu necháme na vás, jako minimum však požadujeme čelenku a hnědé tričko (nejlépe volné, může být batikované, nejlépe bez potisku).

Předtáborovka

Tábor se letos bude stavět v termínu 30.6. – 1. 7. 2018. Na této akci velmi oceníme i pomoc rodičů či kohokoliv dalšího, kdo umí zacházet s hráběmi, sekyrkou, kladivem nebo jiným pracovním náčiním, a je ochoten přidat ruku k dílu (ideálně i s vlastním nářadím). Rádi Vás uvidíme na celé akci (připomenete si, jaké to je spát ve stanu), ale rovněž oceníme, když přijedete třeba jen na sobotu. Tábor si stavíme celý sami, takže nás čeká dost práce. V sobotu večer Vás zveme k táboráku.